Yhteystiedot

Voit ottaa yhteyttä yksittäisiin hallituksen jäseniin. 

Jäsenasioissa ota yhteyttä jäsensihteeriin Katja Honkaselkä 044 5584 613, jasensihteeri@kuor.net


Hallitus 2022

Taru Ilkka, Puheenjohtaja 
Kilpailutoiminta ja toimihenkilöt 
taru.ilkka@outlook.com, 050 5500 683
Janika Koistinen, Varapuheenjohtaja 
Kanslia
janika@taitotallit.fi, 040 839 1779
Terhi Koskela, Sihteeri 
Kouluratsastus 
koskelaterhi@gmail.com, 040 3301 216
Mirva Martikainen 
Vikellys
mirva_87@luukku.com, 044 061 3001
Maarit Ikonen
Kanttiini, yhteistyöpyynnöt
maarit.ikonen@k-market.com, 044 350 0111
Tuomo Lundahl
Sorsasalon kenttä, yhteistyöpyynnöt
tuomo@taitotallit.com, 040 098 3375
Nita Tuomi
Tiedotus, kanslia
nita.tuomi@gmail.com, 045 135 6452
Eetu Hämeenaho, varajäsen
Sorsasalon kenttä 
eekaja98@gmail.com, 044 588 8450

Ullmax-myynti (hallituksen ulkopuolelta)

Kirsi Mustonen
Ullmax
pellepaniini@gmail.com, 040 809 8661

Petra Hartikainen, varajäsen
Esteratsastus
petra-hartikainen@hotmail.com, 
044 291 1219

Jäsensihteeri (hallituksen ulkopuolelta)

Katja Honkaselkä 
jasensihteeri@kuor.net
044 5584 613

Rahastonhoitaja & laskutus 
(hallituksen ulkopuolelta) 
Paula Lempinen 
Kukkurintie 166 C 5, 71800 Siilinjärvi  
paula.lempinen79@gmail.com, 040 570 0879

Vastaamme mielellämme kaikkiin mieltä askarruttaviin kysymyksiin!