Yhteystiedot

Voit ottaa yhteyttä yksittäisiin hallituksen jäseniin tai hallituksen yhteiseen sähköpostiin kuopionratsastajatry@gmail.com

Jäsenasioissa ota yhteyttä jäsensihteeriin Sanna Leskinen, 045 124 9664, jasensihteeri@kuor.net

Hallitus 2020

Taru Ilkka, Puheenjohtaja 
Tiedotus ja kilpailutoiminta 
taru.ilkka@outlook.com, 050 5500 683
Minna Kaasalainen, Varapuheenjohtaja 
Yhteistyökumppanuudet ja kanttiini 
minna@minitar.fi, 040 047 4438
Terhi Koskela, Sihteeri 
Kouluratsastus 
koskelaterhi@gmail.com, 040 3301 216
Riina Väisänen, Vikellys
riina.vaisanen@kuh.fi, 040 5590 311
Sanna Leskinen, Jäsensihteeri 
jasensihteeri@kuor.net, 045 124 9664
Tuomo Lundahl, Sorsasalon kenttä 
tuomo@taitotallit.com, 040 098 3375
Petra Hartikainen, Esteratsastus 
petra-hartikainen@hotmail.com 
044 291 1219
Sanna Ruotsalainen, kanslia 
ruotsalainen.sanna.m@gmail.com 
050 364 7396

Kirsi Mustonen

Toimihenkilöt & Ullmax
pellepaniini@gmail.com, 040 809 8661

Rahastonhoitaja & Laskutus 
(hallituksen ulkopuolelta) 
Paula Lempinen 
Kukkurintie 166 C 5, 71800 Siilinjärvi  
paula.lempinen79@gmail.com, 040 570 0879

Vastaamme mielellämme kaikkiin mieltä askarruttaviin kysymyksiin!