Yhteystiedot

 

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Puheenjohtaja
Yhteistyökumppanuudet,
tiedotus,
tulospalvelut lehdistölle

Taru Ilkka

taru.ilkka@outlook.com

050 5500 683

Varapuheenjohtaja
Kenttäratsastus

Kristiina Purdy

kristiina.purdy@gmail.com

 

Sihteeri
Kouluratsastus

Terhi Koskela

koskelaterhi@gmail.com

 

Toimihenkilöt, koulutukset

Henna Kärkkäinen 

henna.e.karkkainen@gmail.com

044 357 3382

Esteratsastus, tiedotus
ja tulospalvelut lehdistölle

Petra Hartikainen

tiedotus@kuor.net

petra-hartikainen@hotmail.com

044 291 1219

Sorsasalon kentän varaus, kanttiini

Tuomo Lundahl

tuomo@taitotallit.com

040 098 3375

Nettisivut, kanslia, kilpailutoiminta,

Sanna Ruotsalainen

ruotsalainen.sanna.m@gmail.com

050 364 7396

KansliaSatu Kosunenhevos1asiat@gmail.com040 757 7156

Vikellys

Riina Väisänen

riina.vaisanen@kuh.fi

 

 

Hallituksen ulkopuolelta:

NimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
JäsensihteeriTiina Kajanusjasensihteeri@kuor.net041 436 5421
Rahastonhoitaja, laskutPaula Lempinen
Väänälänrannantie 382
71800 Siilinjärvi
paula.lempinen79@gmail.com040 570 0879

 

Kuvien ratsukot ovat:
Emmi Väisänen ja Carter (vas.)
Salla Aario ja Celtas Chibougamau
Kuvat: Minttu Koponen

Pia Hallman ja R-Annabell
Kuva: Maiju Laitinen